HYDRO-ELKLIM
Marcin Bielaszka

woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

tel. 605-520-095

O nas

HYDRO-ELKLIM Marcin Bielaszka – jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowo wykonawstwem wszelkich instalacji hydraulicznych i elektrycznych oraz klimatyzacji i rekuperacji w budynkach jednorodzinnych, firmach, budynkach użyteczności publicznej itp.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branżach elektrycznej i hydraulicznej co pozwala nam na wykonywanie usług na wysokim poziomie i w konkurencyjnych cenach.

Swój rozwój i funkcjonowanie nasza firma związała z renomowanym producentem branży grzewczej – Vaillant Saunier Duval. Kilka lat temu firma HYDRO-ELKLIM uzyskała status Instalatora Autoryzowanego marki Vaillant. W ofercie tego producenta znajdują się urządzenia niezbędne do budowy kompletnych systemów. Jest to szczególnie ważne dla nowych energooszczędnych budynków o standardzie energetycznym WT 2021. Muszą być one wyposażane w takie urządzenia jak kotły kondensacyjne, pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne czy tez kolektory słoneczne. Nieodzownym elementem takich budynków jest także wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperator).

Wysokie kompetencje techniczne pozwalają firmie na udzielanie kompleksowego wsparcia przy realizacji inwestycji – począwszy od doboru rozwiązania, po sprzedaż, dostawę, montaż i uruchomienie, a na końcu także serwis urządzeń.